
3-10 Days
ΣΤΥΠΙΟΘΛΗΠΤΕΣ Φ16
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-60001
0,31€
Ex Tax: 0,31€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΣΤΥΠΙΟΘΛΗΠΤΕΣ Φ16
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ16 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +55°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 100pcs(bag)\1500pcs(ctn) |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,011kg |
| Νούμερο Προϊόντος | Φ16 |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | PA66 |
| Ύψος | 40mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Ανοιχτό Γκρι/ Light Grey |
